DOPRAVA A PLATBA

Máte několik možností jak si nákup převzít a zaplatit jej.

Zaslání zboží na vámi zvolenou adresu prostřednictvím České pošty:

Platba převodem na náš bankovní účet: Cena poštovného a balného  při platbě převodem činí 120 – několik tisíc Kč (vše se odvíjí od gramáže dané zásilky) Poté co vám  potvrdíme vaši objednávku a zašleme údaje k platbě, proveďte prosím platbu do 2 pracovních dnů, jinak bude objednávka stornována. Zboží zasíláme doporučeně (nebo balíkem do ruky či EMS) a co nejdříve od přijetí vaši platby, nejdéle však do 5 pracovních dnů. Pokud si vámi zaplacenou objednávku nepřevezmete a bude zaslána zpět na naši adresu, bude vám částka za zboží ponížená o cenu poštovného a balného zaslána do 15 pracovních dnů zpět na váš účet.

Platba dobírkou: Pokud chcete za zboží zaplatit až v momentě jeho převzetí na poště, zvolte prosím tento způsob. Cena poštovného a balného při platbě dobírkou činí celkem 200 – několik tisíc Kč.(vše se odvíjí od gramáže dané zásilky) Zboží zasíláme doporučeně a co nejdříve od potvrzení vaší objednávky, nejdéle však do 5 pracovních dnů. Kupující je povinen objednávku převzít. V případě nepřevzetí zásilky, stornování již odeslané objednávky nebo v případě nedoručitelnosti objednávky z důvodu chybně uvedené dodací adresy je prodávající oprávněn požadovat po kupujícím náhradu škody za účelně vynaložené náklady s realizací objednávky, zejména náklady spojené s odesláním objednávky (poštovné, dopravné, balné apod.) . Opětovné zaslání objednávky je možné pouze při platbě předem na účet prodávajícího s přiúčtováním ceny poštovného. V případě stornování objednávky po expedici či při nepřevzetí objednávky kupující souhlasí s uhrazením smluvní pokuty ve výši nákladů na poštovné a balné. Toto pravidlo platí, při objednání z jakéhokoliv komunikačního kanálu (FB, mail, telefon) a kupující s tímto pravidlem souhlasí na základě objednání daného zboží.

Vyzvednutí zboží osobně:

Platba v hotovosti při vyzvednutí: Pokud si chcete zboží osobně vyzvednout a zaplatit až na místě. Zarezervujeme vám zboží po dobu 2 následujících pracovních dnů od obdržení potvrzení.