KOVANÁ SVÍTIDLA, LUSTRY

Kované lustry a svítidla. Kombinace s ostatními materiály jako jsou např. ručně foukané sklo,  přírodní pedig nebo abaka, elhar aj. nebo keramika.

Zapojení elektroinstalace ve svítidlech po domluvě.

 

„Středověký“ lustr

Kovaný lustr podle speciálního návrhu. Obsahuje 6 svítidel. Natřený černou grafitovou barvou. Zavěšení na kovaném řetězu. Hodí se jak do interiéru – velkých místností – možnost i větších rozměrů, tak exteriéru.

 

Kovaný lustr „chobotnice“ s foukaným sklem

Kovaný lustr a svítidla vytvořená na zakázku podle vlastního návrhu. Navrženo s citem pro daný prostor a použitý materiál, dále na řemeslné propracování a nevšední originální vzhled.

Spojení foukaného skla a prokované oceli. Jednotlivá světla zapojena na regulovatelný stmívač intenzity osvětlení a volitelné okruhy světel.

Skleněné baňky jednoduše snímatelné a dobrý přístup k výměně žárovek.

Ošetřeno černou grafitovou barvou.

 

 

Kovaný lustr – pedig – č. 1. – hladký

Kombinace tří materiálů – kované oceli, přírodního pedigu a keramiky.

Stínidlo je z pedigu a širokého přírodního vodního hyacintu, pletený křížovou technikou. Hotový výrobek je mořený. Barva je tmavě zelená až hnědá. Výška ( i se závěsem ) je 100 cm a průměr je 45 cm. Ošetřen je lakem ředitelným vodou, který obsahuje UV absorber ( chrání výrobek proti působení slunečního záření ).

Lakovaný je 3x vně a 2x uvnitř.

Stínítko z pedigu vyrobila Pavla Tremlová.

 

 

Kovaný lustr – pedig – č. 2 – vystouplý

Kombinace tří materiálů – kované oceli, přírodního pedigu a keramiky.

Lustr je z pedigu a širokého vodního hyacintu, pletený uzlíkovou technikou. Hotový výrobek je mořený. Barva je tmavě hnědá. Výška ( i se závěsem ) je 92 cm a průměr je 48 cm. Ošetřen je lakem ředitelným vodou, který obsahuje UV filtr ( chrání výrobek proti působení slunečního záření ). Lakovaný je 3x vně a 2x uvnitř.

Stínítko z pedigu vyrobila Pavla Tremlová.

 

 

Okované svítidlo